Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
45135 odwiedzin | wpisów: 83, komentarzy: 526, obserwuje: 119
 

malutkie zakupy :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

ze względu na rozpoczęcie ocieplania poddasza od naszej sypialni nad garażem, musieliśmy już zdecydować, jakie chcemy oświetlenie aby rozmieścić kabelki i móc je zabudować. wybór padł na IDEAL ELEKTRO LEVAL DL-2X50. dwa podwójne halogeny. posiadają możliwość dowolnej regulacji kierunku świecenia w dwóch płaszczyznach. konieczne było dokupienie transformatorków - halogeny 12 V. nadmieniam, że owe światełka wybierał mąż :) tak tak, pozwoliłam mu - ja urządzę tymczasową sypialnię na dole :) 


Tytuł zdjęcie


Tytuł zdjęcie


Tytuł zdjęcie


Tytuł zdjęcieLubię to :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

od ostatniego wpisu minął ponad mieisąc... nie było o czym pisać bo i nic się u nas nie działo... Pan od C.O. strasznie poganiał nas z płytkami w kotłowni, że piec będzie wstawiać, pompę ciepła, ogólnie że kotłownię na gwałt musi kończyć - no, i tak się palił do pracy (a my razem z nim), że kotownia i garaż zrobione a Pan z ledwością pompę przywiózł... ehh. elektryk też się ociąga - dzwoniłam do niego i ze stanowczością godną naśladowania (z czym u mnie ciężko ale czasami się zdarza :))  poprosiłam o dokończenie niedokończonego :) po weekendzie Pan ma się u nas zjawić. a dlaczego lubię to?? bo - po pierwsze primo mamy wykonane przyłącze wody - W KOŃCU!! z tym mieliśmy mega dużo problemów, począwszy od tego, że musieliśmy razem z innymi "działkowiczami" zrzucić się na wykonanie 120 m wodociągu, bo od początku naszego, do miejsca "wpięcia" się do wodociągu z wodą brakowało takiego odcinka i nikt nie chciał tego wykonać, po przez doprowadzenie wody do granicy działki - mimo, że sprzedawca działki zamieścił wpis w akcie notarialnym, że wykona je na własny koszt, aż do projektu przyłącza od granicy do domu... ale jest :) upragniona rura wystaje w garażu :):) swoją drogą nigdy nie myślałam, że rura będzie mnie tak cieszyć - zaskakuję sama siebie :) po drugie primo - najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą doprowadzać nam prąd do działki - również W KOŃCU!! z tym też były przeboje, odsyłanie od jednego do drugiego, ten nie wie, ten sie tym nie zajmuje, ten musi projekt poprawić itp... ale ma być (oby nie zapeszyć), po trzecie primo - popełniłam zamówienie pierwszego prawdziwie wykończeniowego elementu domu :) mianowicie zamówiłam parapety :) tylko tyle i aż tyle - kurcze, cieszy to strasznie, że kupuje się coś dla siebie i do siebie :) i po czwarte primo (to lubię najbardziej) ekipa ociepla nam poddasze - wykonuje to ekipa naszego kolegi, która ocieplała nam domek :) w środę rozmowa, w czwartek materiały na budowie, dzisiaj Panowie zaczęli kręcić profile - takie załatwianie lubię najbardziej, z dnia na dzień, bez błagania nikogo :) ehh po weekendzie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia. póki co dołączam fotkę marmuru z którego będą wykonane parapety. miało być krótko, wyszło jak zawsze :) jeśli doczytał ktoś do końca to dziekuję bardzo za wytrwaość :) pozdrowionka :)


MARMUR THASSOS, biały z niewielkimi beżowymi "mazajami"


Tytuł zdjęcie