Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
45134 odwiedzin | wpisów: 83, komentarzy: 526, obserwuje: 119
 

... inne :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

jestem znów :) nasze nowości (choć jest ich malutko) rozdzieliłam na dwa wpisy, ponieważ połowa zakupów była wykończeniowa w sensie budowlanym a druga połowa w sensie wyposażeniowym :) i tak oprócz drzwi i listew, staliśmy się również posiadaczami nowiutkiej, wymarzonej lodóweczki side by side :) skarbonka została tu znacznie odchudzona ale cóż :) wybór padł na SAMSUNG RSH5ZLBG1/XEO - dla nas rewelacja. duża zamrażarka, jeszcze większa chłodziarka, do tego kostkarka - nie wiem jak ja znosiłam lód w woreczkach :) i barek - super, super, super. 


nie raz na mb ją widziałam, Wy zapewne też :)


blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl


kolejna nowość to pierwszy, nowy mebel :) a konkretnie biurko - ze względu na prowadzenie działalności i spędzanie kilku godzin dziennie przed komputerem, musiałam je mieć, siedzenie przy "ławie" w pozycji schylonej nieźle dawało mi po kręgosłupie. a że mam z nim problemy to muszę go oszczędzać. jak to ze mną bywa w 90% wyborów jestem zdecydowana i wiem czego chcę. niestety, taka zwykła rzecz jak biurko, znalazła się w tych 10 % :) długo nie mogłam się zdecydować jak ono ma wyglądać. szukając w różnych sklepach internetowych i nie tylko, na nic nie mogłam się zdecydować. z pomocą przyszła ikea:) choć też miłości od pierwszego wejrzenia nie było:) początkowo miało być z wysuwanym, bocznym panelem, potem miała być BESTA BURS później MICKE a w końcu wybór padł na MALM :)


wygląda tak


blog budowlany - mojabudowa.pl


fotel też znalazł u nas swój nowy dom - teraz komfort pracy jest nieporównywalny


blog budowlany - mojabudowa.pl


kolejnym nowym meblem - o ile tak można mówić o tym przedmiocie - jest pufa z  podnóżkiem :) kupiona specjanie dla męża - domagał się możliwości przyklapnięcia, kiedy ja będę coś stukać w kompie :) pufka zamówiona na all... bardzo wygodna, wypełniona kuleczkami, można nawet na niej spać - przetestowane :) na początku zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś niewielkiego mebla z funkcją spania. ale stwierdziłam, że po umeblowaniu wszystkich pomieszczeń, miejsca do spania będzie wystarczająco dużo więc nie będę juz upychać niczego w gabinecie. 


blog budowlany - mojabudowa.pl


i najważniejszy nabytek :):):) kupujemy coś dla siebie ale nie możemy zapominać, że sami w domu nie mieszkamy :) mamy naszego małego obrońcę o którego również dbamy :) dlatego też PAKO dostał nowe legowisko :) oczywiście piewsze co zrobił, to zaczął gryźć poduchę :) pierwsza noc w nowym łóżku zaliczona :)


blog budowlany - mojabudowa.pl


i to na razie tyle :) odezwę się jak panowie skończą górę :) póki co życzę spokojnej nocy :) 


drzwi, listwy i ... inne w innym (drugim) wpisie

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

ostatnio moim ulubionym powiedzeniem jest: "gubię się w czasoprzestrzeni" i patrząc na datę ostatniego wpisu zdecydowanie się ono potwierdza :) wydawało mi się, że pisałam tydzień, miesiąc temu a tu prawie cztery miesiące minęły. nie ogarniam mojego zegarka i kalendarza. ale z drugiej strony nie miałam też o czym pisać. po montażu drzwi do łazienki i garażu musieliśmy poczekać na przypływ gotówki aby móc dalej działać. ale oczywiście codziennie zerkałam na mb i na Wasze poczynania :)

ale do rzeczy i po kolei. skarbonka się troszkę zapełniła więc dokupiliśmy brakujące 3 sztuki drzwi i listy podłogowe. standardowo montażyści spisali się na medal. dla przypomnienia, drzwi DRE AURI biały mat, listwy również DRE biały mat, 8 cm wysokości z tej samej kolekcji co drzwi - chciałam aby nie było różnicy w odcieniu bieli. i tak oto, na całym dole, jesteśmy pozamykani i olistwowani:)


tutaj zdjęcie przed - jedyne jakie znalazłam z nieoprawionymi otworami


blog budowlany - mojabudowa.pl


a tu już po - drzwi i listwy :)


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


spiżarnia przed


blog budowlany - mojabudowa.pl


i po - przynajmniej mojego spażarnianego bałaganu już nie widać :) 


blog budowlany - mojabudowa.pl


tunel w przejściu z wiatrołapu


blog budowlany - mojabudowa.pl


wiatrołap


blog budowlany - mojabudowa.pl


ściana oddzielająca kuchnię od salonu


blog budowlany - mojabudowa.pl


nie robiłam zdjęć każdej ściany bo to byłaby przesada - jaka listwa jest, każdy widzi :) nigdy nie myślałam, że taka mała rzecz, tak diametralnie zmieni wygląd pomieszczenia. z rzeczy wykończeniowych była to przedostatnia inwestycja. w połowie miesiąca wchodzą do nas ponownie szpachlarze - będą dokańczać ścianki kolankowe na poddaszu, szpachlować i gładzić. po tym koniec :) mieliśmy się malować ale odłożyliśmy to na wiosnę. skarbonka znów musi się napełnić bo drzwi i listwy to nie jedyne rzeczy kupione do domku (i ogólnie nie jedyne nasze wydatki) - ale o tym w kolejnym wpisie :) zapraszam :)