Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
45135 odwiedzin | wpisów: 83, komentarzy: 526, obserwuje: 119

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Może za wcześnie na życzenia noworoczne, ale mam tylu znajomych,biednych, brzydkich, alkoholików i innych idotów, do których muszę jeszcze napisać , więc zaczynam od atrakcyjnych, inteligentnych, pięknych oraz bogatych SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :):):):):):):) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ KOCHANI :):):)
*** WESOŁYCH ŚWIĄT ***

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wszystkim Blogowiczom składamy życzenia zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w gronie nabliższych. Spełnienia marzeń i samych sukcesów w 2015 roku :)  a tak budowlanie to:  malo zmartwien i agresji, zadnych stresow i depresji, duzo smiechu i radosci niechaj u Was tylko gości :)


blog budowlany - mojabudowa.plmamy prąd :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

jak w tytule, od soboty jesteśmy posiadaczami własnego prądu :) przedłużacze od sąsiada zostały zwinięte :) co wiecej, w zeszłą sobotę elektryk doprowadził do porządku rozdzielnię - już nie ma w niej wystajacych kabli, zabezpieczył przewody w gniazdkach oraz zamontowwał oświetlenie wokół domu - z tego jesteśmy bardzo zadowoleni :) efekt jest cudny. światło nie jest ani za mocne ani za słabe, ciepłe - częściowo nawet oświetla działkę. halogeny włączają się automatycznie (włączanie i wyłączanie ręczne również jest) - nie znam się, ale mamy jakiś super hiper zegar do nich, że możemy zaprogramować je na każdy dzień tygodnia inaczej i dodatkowo urządzenie jest tak mądre, że wie kiedy jest lato, kiedy zima, nie trzeba przestawiać zegara, w dodatku po podłączeniu i odpaleniu od razu pokazywało poprawną datę i godzinę :) jeszcze jakieś tam inne cuda tez w nim są :) czary mary normalnie :) nagrałam filmik z momentem włączania się świateł ale ze względu na dźwieki na filmie (nasze, psa i radio) nie nadawał się on do umieszczenia na blogu :) muszę nagrać drugi w ciszy :) poza tym mamy zamontowane parapety, przywieźliśmy kabinę prysznica, i kibelek - jest nietypowy :) zamówiliśmy płytki na ścianę do dolnej łazienki. panowie pracują nadal na poddaszu, mamy również stelaże w pokojach na dole, w małej łazience i teraz zaczęli obniżanie sufitu w saolnie. niestety zdjęć nie mam chwilowo. jutro może uda mi się podjechać do domu i popstrykać trochę. wstawiam tylko oprawki jakie mamy w podbitce.


oprawki KANLUX 4 sztuki ruchome na szczycie, ustawiliśmy je najbardziej pionowo jak tylko się dało żeby promienie światła się nie przecinały


blog budowlany - mojabudowa.pl


KANLUX 37 sztuk stałych (7 sztuk oświetla nam taras) żarówki LED również KANLUX inne niż na zdjęciu

blog budowlany - mojabudowa.plpomagam i ja :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

witam wszystkich. na blogu "kasiaimichal" ukazał się wpis dotyczący możliwości nakarmienia zwięrzątek ze zchroniska. a że ja chętnie przyłączam się do takich akcji, postanowiłam wkleić link u siebie. wystarczy wejść, wybrać psa lub kota, kliknąć w kość i gotowe :)  pozdrawiam


http://olx.pl/nakarm-psa/rankings/