Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
45134 odwiedzin | wpisów: 83, komentarzy: 526, obserwuje: 119

mała aktualizacja :)

autor: lavendel.to blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

chyba wyszłam z wprawy w pisaniu bo już pół godziny zastanawiam się jak zacząć :) trochę czasu minęło od ostatniego wpisu (nie licząc tych z życzeniami świątecznymi) ale i informować nie było o czym. teraz w sumie jakichś szalonych zmian i postępów też nie ma ale chciałam Wam pokazać jak mieszkamy bo póki co to jakieś urywki/wyrywki wstawiałam.

w lawendzie mieszkamy rok - już rok, strasznie ten czas pędzi. i tak powoli powoli się wykańczamy (dosłownie i w przenośni :) ). jakieś spektakularne postępy to to nie są ale nawet mała rzecz dodana do domku nas cieszy. o panelach, drzwiach, listwach, poddaszu etc. pisałam już kiedyś a teraz przedstawię ogólny wygląd tych wszystkich elementów :)

p.s.  meble mamy z poprzedniego mieszkania więc kolorystycznie nie za bardzo pasuje ale na chwilę obecną musi tak być. 

jedyna nowa nowość :) to sypialnia nad garażem, która powoli sie rodzi :) 

zapraszam na fotorelację :)

tak oto urządziliśmy naszą lawendę:


tymczsowa sypialnia (niedługo pokój gościnny) zyskała firany i zasłony. zrobiło się bardzo ciepło, przytulnie i przede wszystkim nie ma już echa :) tak jak już wspomniałam meble mamy z poprzedniego mieszkania. docelowo mają być białe.


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.plgabinet. pełni też rolę garderoby :) szafa denerwuje mnie strasznie ale niestety póki co nie mogę jej wyrzucić. musi jeszcze chwilę tu postać. regał, który widać też będzie zamieniony na dwa białe z drzwiczkami - żeby nie było widać tych wszystkich papierzysków i drukarek. ogólnie to w miejsce regału powędruje pufa, nad pufą będą dwie białe półki (ikea) na zdjęcia i jakąś świeczkę etc. a tu gdzie stoi szafa będą w przyszłości dwa białe regały.


blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl


w salonie również meble pójdą do wymiany. kolory jak widać: czekolada, wanilia i krem - aż mdło się robi ale taka była moda :) zastanawiam się tylko czy zainwestować w "narożnik" czy może jednak pozostać przy 3+2+1. sama nie wiem.


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.plno i nasza perełka :) z pomieszczenia, które miało być strychem zrobiliśmy naszą prywatną  sypialnię :) jeszcze troszkę pozostało do jej całkowitego wykończenia ale najbardziej istotne elementy już są. boki łóżka jak i zagłowki wykonane z białej skóry. wymiary łoża 200 x 200. na podłodze wykładzina - włosie nie za długie nie za krótkie. takie w sam raz. pozostało jeszcze malowanie i przyklejenie tapety - wiem wiem, lepiej robić takie rzeczy przed meblami ale przez to, że mam niecierpliwego męża, niektóre prace wykonywane są w odwrotnej kolejności :) blog budowlany - mojabudowa.pl


pasy między pikowanymi elementami będą wykończone tapetą. 


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


na tej ścianie również będzie tapeta - ta sama, którą przykleimy "na pasach"


blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


i to tyle z naszych nowości :) jak to się mówi: "na dniach" powinniśmy się uporać z tapetowaniem, kontaktami, telewizorem. jak dopieścimy nasze gniazdko to na pewno się nim pochwalę :)

trzymajcie się :)